جان کری وزیر خارجه آمریکا معتقد است افزایش تحریم ها علیه ایران در وضعیت فعلی خطاست.

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز، سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا گفت که او به اعضای کنگره آمریکا خواهد گفت اقدام کنگره در اعمال تحریم های جدید علیه ایران در زمان فعلی و در حالی که مذاکرات با تهران درباره برنامه هسته ای اش ادامه دارد یک اشتباه است.

جین ساکی به خبرنگاران گفت: کری که قرار است امروز چهارشنبه درنشست غیرعلنی کمیته بانکی مجلس سنای آمریکا حاضر شود خواهان توقف اعمال تحریم های جدید علیه ایران خواهد شد تا دیپلمات های آمریکا و دیگر قدرت های جهانی بتوانند با تهران درباره مسئله هسته ای اش گفتگو کنند.

ساکی ادامه داد: جان کری از اعضای کنگره خواهد خواست درباره اعمال تحریم های جدید علیه ایران صبر پیشه کنند. وزیر خارجه آمریکا با شفافیت خواهد گفت که اعمال تحریم های جدید علیه ایران در حالی که واشنگتن همچنان در حال بررسی مسیر گفتگو و پیشرفت در فعالیت های دیپلماتیکی با این کشور است قطعا یک خطا خواهد بود.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افزود: آنچه که ما هم اکنون می خواهیم توقف موقت در اعمال تحریم های جدید علیه ایران است تا مطمئن شویم استراتژی قانون گذاری ما و استراتژی ما در مذاکرات در کنار یکدیگر و باهمراهی هم حرکت می کنند.

اعضای کنگره آمریکا گفته اند که خواهان افزایش تحریم ها علیه ایران هستند تا این کشور امتیازات بیشتری را در مذاکرات هسته ای ارائه کنند. با این حال اعضای برجسته مجلس سنای آمریکا گفته اند بعد از جلسه امروز چهارشنبه با جان کری وزیر خارجه ، درباره اعمال تحریم های جدید علیه تهران تصمیم گیری می کنند.

ایران و گروه 1+5 روزهای پنجشنبه تا شنبه گذشته مذاکرات سختی را درباره مسئله هسته ای تهران برگزار کردند اما به نتیجه نرسیدند. قرار است مرحله بعدی مذاکرات 29 آبان جاری برگزار شود.

آمریکا یکی از اعضای موثر 1+5 است.

کاخ سفید: تحریم جدید علیه ایران یعنی جنگ

کاخ سفید هم به کنگره آمریکا هشدار داد تصویب تحریم های جدید علیه ایران به همه تلاش های دیپلماتیک برای دست یابی به راه حلی برای پرونده هسته ای ایران ضربه می زند و منجر به جنگ شود.

"جی کارنی" سخنگوی ریاست جمهوری آمریکا هشدار داد: ملت آمریکا نمی خواهد به جنگ برود. آمریکایی ها راه حل مسالمت آمیز را برای جلوگیری از دست یابی ایران به سلاح هسته ای ترجیح می دهند. جایگزین این مسیر، اقدام نظامی است.تاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.