مدیرعامل باشگاه استقلال نسبت به پرداخت نشدن مطالبات باشگاه‌ها و هم‌چنین نبود عضو از مدیران عامل در هیات رییسه فدراسیون اعتراض شدیدی را در جلسه اتحادیه فوتبال مطرح کرد.
 
به گزارش ایسنا، علی فتح‌الله‌زاده در جلسه‌ی امروز اتحادیه فوتبال بیان کرد: ما از کسی که جمع و تفریق را بلد نیست می‌خواهیم ضرب و تقسیم انجام دهد. من که مدیرعامل یک باشگاه پرطرفدار ایران هستم در کار خودم مانده‌ام. ما در آزادی بازی می‌کنیم و 35 میلیون تومان هم اجاره می‌دهیم. ورزشگاه آزادی در کنار این مبلغ 35 میلیون هم از پارکینگ درآمد کسب می‌کند اما آیا آن را به من می‌دهد؟! تبلیغات هم می‌گیرد اما پولش کجا می‌رود؟ دوستا عزیز! بیایید مطالبات خودمان را بگیریم.
 
وی با اشاره به جلسه‌ی 1/5 ساعته دیروزش با وزیر ورزش جدید عنوان کرد: دولت چند میلیارد به باشگاه‌ها کمک می‌کند، بعد هم می‌گویند شما مدیر قدیمی هستید. من با شبکه ZDF آلمان 15 سال پیش قرارداد 12 میلیون مارکی بستم. امروز 25 میلیارد هزینه‌ی باشگاهم است اما می‌توانم 35 میلیارد درآمد داشته باشم. این در حالی است که به دنبال 8-7 میلیارد پول هستیم؛ چون همه توی سرمان می‌زنند.
 
مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: من از همه‌ی شما عذرخواهی می‌کنم اما خاک بر سر ما که این‌جا عابدینی، فتح‌الله‌زاده و رویانیان بر سر هم می‌زنند ولی یک نفر دیگر در هیات رییسه عضو است. چه کسی به این اعضا رای داده؟ آیا اعضای هیات رییسه را از آمریکا و انگلیس آورده‌اند؟ حالا که مدیر انگلیسی بودن هنر است، پس رییس فدراسیون را هم فرد بی ربطی بگذارید که انگلیسی را فوت آب باشد.
 
صادق رییسی‌کیا مدیرعامل راه آهن در پایان صحبت‌های فتح‌الله‌زاده به ادبیات او اعتراض داشت و معتقد بود این نوع صحبت، فوتبالی نیست.


تاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.