قرعه کشی جام جهانی 2014 برزیل بامداد شنبه آینده انجام می شود و احتمال اینکه انگلیس در قرعه کشی جمعه آینده با آرژانتین ، فرانسه و نیجریه هم گروه شود و در گروه مرگ قرار گیرد، وجود دارد.
 
به گزارش ایرنا، با این حال به نظر می رسد انگلیس با قرعه سخت عملکرد بهتری ارایه کند. این کشور در رقابتهای قهرمانی اروپا که در گروهی شامل فرانسه، سوئد و اوکراین صدرنشین شد.
 
روز دوشنبه که کمیته برگزاری جام جهانی طرح و شکل قرعه کشی روز جمعه را تایید می کند، وضعیت انگلیس در تورنمنت سال آینده روشن تر خواهد شد.
 
انتظار می رود مسئولان این کمیته به تبعیت از تورنمنت قبلی جام جهانی، تیم های یک کنفدراسیون را تا حد امکان از هم جدا نگه دارند. به ترتیب تا حد امکان تیم های یک کنفدراسیون در یک گلدان قرار می گیرد.
 
انگلیس نتوانسته است جزو سرگروهها در گلدان یک قرار گیرد و باید با سایر تیم های اروپایی که به سید یک راه نیافته اند، در گلدان چهار قرار گیرد.
 
گلدان دوم باید شامل چهار تیم از آسیا و چهار تیم از کونکاکاف باشد. گلدان سوم شامل پنج تیم آفریقایی ، دو تیم باقیمانده از آمریکای جنوبی و یک کشور اروپایی خواهد بود.
 
این تیم اروپایی به احتمال زیاد فرانسه خواهد بود که در رده بندی ماه اکتبر رده پایینی کسب کرد.
 
فیفا برای آنکه دیدارهای پلی آف امتیاز غیرمنصفانه ای در مقایسه با دیدارهای دوستانه برای برخی تیم ها ایجاد نکند، رده بندی ماه اکتبر را ملاک سیدبندی جام جهانی قرار داد که به ضرر انگلیس تمام شد. امتیاز بازیهای رقابتی در رده بندی بیشتر است.
 
به این ترتیب مردان روی هاجسون با یکی از تیم های برزیل، اسپانیا، آلمان، آرژانتین، کلمبیا، بلژیک، سوئیس یا اروگوئه هم گروه خواهند شد و احتمال اینکه در گروه مرگ قرار گیرند زیاد است.
 
هم گروهی با تیم های آمریکا، مکزیک یا ژاپن مشکلات انگلیس را مضاعف می کند.
 
گلدان دو شامل مملو از دام های بالقوه است و فقط الجزایر و اکوادور دردسر ایجاد نخواهند کرد.
 
کابوس قرعه کشی هم گروهی با برزیل، فرانسه و آمریکا است و سناریو خوب شامل ترکیبی از سوئیس، الجزایر و هندوراس است. با این حل انگلیس سابقه صعود دشوار از گروه آسان و موفقیت در گروههای اندکی سخت تر را دارد.
 
انگلیس در رقابتهای قهرمانی سال گذشته اروپا در گروهی مرکب از فرانسه، سوئد و اوکراین سرگروه شد. اما در جام جهانی 2010 در گروهی شامل آمریکا، اسلوونی و الجزایر دوم شد. در جام جهانی 2006 نیز با وجود سرگروهی در شکست پاراگوئه و ترینیداد و توباگو با سختی مواجه شد.

تاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.