طرح نوسازی خودروها ,خودروسازان بزرگ

سخنان ضدونقیض ستاد مدیریت حمل‌و‌نقل و سوخت و خودروسازان در مورد طرح نوسازی

در همین ارتباط شرکت های ایران خودروساز ضمن واکنش به این اظهارات از همکاری مناسب خود با ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت خبر می دهد.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در حالی روز گذشته از عدم همکاری شرکت های خودروساز در اجرای طرح نوسازی سخن می‌گوید که خودروسازان با استناد به نامه نگاری های خود اینگونه اظهارات را خلاف واقع می دانند.

 

 روز گذشته مجتبی شفیعی  رئیس ستاد مدیریت حمل نقل و سوخت با اشاره به اینکه سایپا و ایران‌خودرو در طرح جایگزینی مشارکت نمی‌کنند، اظهارداشت: مشکلی در رابطه با واردات خودرو نداریم.متاسفانه در حال حاضر خودروسازان بزرگ کشور با مشکل تولید مواجه هستند و بخشی از مشکلات جایگزینی دو سال اخیر ناشی از همین مسئله است.

 

بعضی از خودروسازان برای مشارکت در طرح جایگزینی اعلام آمادگی کرده‌اند، اما تعدادی دیگر از  خودروسازان بزرگ یعنی سایپا و ایران‌خودرو تمایل چندانی برای حضور در این طرح ندارند.

وی با بیان این‌که تیراژ تولید ایران‌خودرو و سایپا پایین است، افزود: این خودروسازان برای نوسازی تاکسی‌ها خودروهایی را پیشنهاد می‌دهند که ما آنها را از لحاظ فنی تایید نکرده‌ایم، با توجه به این مسئله مذاکراتی با مدیران خودرو صورت گرفته تا از ناوگان این خودروساز برای نوسازی تاکسی‌ها استفاده کنیم.

در همین ارتباط شرکت های ایران خودروساز ضمن واکنش به این اظهارات از همکاری مناسب خود با ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت خبر می دهد.

براین اساس یکی از شرکت های خودروساز با اعلام این مطلب که این شرکت حتی نامه های متعددی را در ابتدای سال جاری مبنی بر آمادگی خود جهت همکاری به ستاد حمل و نقل سوخت ارسال کرده است گفت: هم اکنون در حال تحویل خودروهای سواری و وانت در قالب تفاهمنامه 130000 دستگاه خودروهای تولیدی از طریق آن ستاد محترم با بانک‌های عامل بوده که در صورت عدم وجود محدودیت‌های ارائه تسهیلات ، سرعت بخشیدن در تحویل خودروهای جایگزین از سوی این شرکت کاملا امکان پذیر می‌باشد.

همچنین با توجه به درخواست اتحادیه‌های تاکسیرانی شهری کشور و سازمانهای حمل و نقل همگانی پیش‌نویس تفاهمنامه تحویل خودروهای مگان، تندر90، تیبا و خانواده ایکس 100 با کاربری تاکسی و همچنین ون مسافربری تهیه و در حال تبادل است.

 متن نامه به شرح زیر است:

طرح نوسازی خودروها ,خودروسازان بزرگ

 

طرح نوسازی خودروها ,خودروسازان بزرگ

 

طرح نوسازی خودروها ,خودروسازان بزرگ

تسنيمتاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.