روش شناسایی سه دهک ثروتمند, حذف یارانه نقدی‌

شناسایی 3 دهک ثروتمند با روش جدید

معاون اول رئیس جمهور با اعلام اینکه سه دهک ثروتمند جامعه برای حذف یارانه نقدی‌شان با روش جدید شناسایی خواهند شد، گفت: اعلام سه دهک در گذشته تنها براساس یک کار مطالعاتی بود.

به گزارش مهر، اسحاق جهانگیری در حاشیه مراسم روز ملی صادرات در جمع خبرنگاران گفت: دولت مصمم است که یارانه های نقدی را به فردی پرداخت کند که نیاز دارد. بر همین اساس باید گروه های نیازمند را شناسایی و به آنها یارانه اختصاص دهیم.

معاون اول رئیس جمهور افزود: اینکه سه دهک جامعه شناسایی شدند تنها براساس یک کار مطالعاتی بوده و تا به حال به طور قطعی دهک‌های جامعه شناسایی نشده‌اند که سه دهک آن حذف شوند.

معاون اول رئیس جمهور افزود: این کار مطالعاتی بر این پایه است که جمعیت کشور به ده قسمت تقسیم شده و سه دهک آن که بالاترین درآمد را دارند جزء دهک‌های ثروتمند تلقی شده اند. البته دولت به دنبال آن است که براساس کار علمی سه دهک ثروتمند را شناسایی کند.

به گفته جهانگیری: در دولت کمیته ای برای حمایت از خانوار در جریان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تشکیل شده است که در قالب آن شناسایی خواهد کرد.

به گفته معاون اول رئیس جمهور، دولت مصمم است تا نرخ ارز را از ثبات فعلی به سمت ثبات کاهشی سوق دهد.

وی اظهار داشت: از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم روند نرخ ارز با ثبات بوده است که یکی از سیاست‌های ما در بخش اقتصاد این است که به صورت جدی این سیاست را دنبال کنیم که نرخ ارز ثابت و روند کاهش به خود بگیرد.

جهانگیری اظهار داشت: البته مهم است که نوسان ناگهانی نرخ ارز که قدرت برنامه ریزی فعالان اقتصادی را کاهش می دهد، به سمت حرکت با ثباتی پیش رود./مهرتاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.