راز جنایت دزدان طلا در اعماق دره

برق طلاهای زن میانسال چنان چشمان مسافرکش‌های قلابی را کور کرده بود که حاضر شدند برای سرقت طلاها، دست به جنایتی خونین بزنند.

به گزارش همشهری، متهمان این پرونده 2مرد جوان هستند که سوار بر یک خودروی پراید در خیابان‌های بوشهر می‌گشتند و طعمه هایشان را به‌عنوان مسافر سوار خودروی خود می‌کردند. مدتی قبل، آنها وقتی دیدند زن میانسالی کنار خیابان منتظر تاکسی ایستاده، مقابلش توقف کردند. زن به تصور اینکه راننده، مسافرکش است سوار پراید شد.

در همین هنگام بود که مردان جوان که یکی نقش راننده و دیگری مسافر را بازی می‌کرد، متوجه برق طلاهای زن میانسال شدند. راننده پایش را روی گاز گذاشت و با سرعت زیاد وارد یکی از جاده‌های خروجی شهر شد و همدستش چاقویش را زیر گلوی زن میانسال گذاشت و او را تهدید کرد که اگر سر و صدا کند، وی را می‌کشد.

مردان سارق زن بی‌گناه را به محلی خلوت بردند و بی‌توجه به التماس‌هایش او را به قتل رساندند و طلاهایش را دزدیدند. آنها برای اینکه ردی از خود باقی نگذارند، راهی ارتفاعات اطراف شهرستان دشتستان در استان بوشهر شدند و جسد زن میانسال را از بالای کوه داخل دره پرت کردند تا هیچ‌گاه راز جنایتشان فاش نشود.

با گذشت چند ساعت از این جنایت خونین، خانواده زن میانسال که دیدند از مادرشان خبری نیست، نگران شدند. آنها با موبایل وی تماس گرفتند اما جوابی نشنیدند. هر ساعت که می‌گذشت بر نگرانی آنها افزوده می‌شد و وقتی هوا تاریک شد و مادرشان به خانه برنگشت، تصمیم گرفتند ماجرا را به پلیس اطلاع دهند. آنها به مأموران گفتند که مادرشان زنی 52ساله است که همیشه مقدار زیادی النگو و طلا همراه خود داشته و احتمال می‌دهند که اتفاق شومی برایش رخ داده باشد.

از همان زمان بود که تحقیقات پلیس برای یافتن ردی از زن گمشده شروع شد. با گذشت چند روز وقتی از این زن خبری نشد، این فرضیه که وی قربانی جنایت شده باشد قوت گرفت. کارآگاهان پلیس آگاهی بوشهر به تحقیقات گسترده دست زده و متوجه شدند که زن میانسال آخرین بار هنگام سوارشدن به یک خودروی پراید مشاهده شده بود. بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان توانستند این خودرو را شناسایی و 2سرنشین جوان آن را دستگیر کنند.

هر دو مرد جوان از مجرمان سابقه دار بودند و این مسئله ظن پلیس را بیشتر می‌کرد. بازجویی از مردان جوان آغاز شد و آنها در ادامه به قتل زن میانسال برای سرقت طلاهایش اعتراف کردند. متهمان گفتند: مقتول را به‌عنوان مسافر سوار ماشین کردیم و وقتی طلاهایش را دیدیم، تصمیم گرفتیم وی را به قتل برسانیم و اموالش را سرقت کنیم.

پس از اعترافات هولناک مردان جنایتکار، مأموران پلیس همراه با تیم‌های امدادی آتش‌نشانی و هلال احمر راهی ارتفاعات اطراف شدند؛ جایی که متهمان جسد قربانی خود را در آنجا داخل دره‌ای عمیق انداخته بودند.

در ادامه جسد زن بی‌گناه از اعماق دره بیرون کشیده شد و در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت.

سرهنگ بارونی، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان این خبر گفت: هر دو متهم پس از اعتراف صریح به جنایت راهی بازداشتگاه شدند و تحقیقات درخصوص پرونده ادامه دارد.

/همشهریتاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
اجاره ماشین های لوکس در تهران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.