جواب دکتر حداد به این سوال چیست؟

ملیت :جبهه پایداری و جمعیت رهپویان برای روز شنبه ششم خرداد جلسه ای ترتیب داده اند و از همه منتخبان مجلس نهم برای شرکت در آن دعوت کرده اند. اسمش را هم گذاشته اند:نشست اصولگرایان.دستور جلسه هم معلوم است: رایزنی در باره انتخاب اعضای هیات رئیسه و به ویژه انتخاب رئیس مجلس نهم.

اینکه آیا اسم نشست اصولگرایان برازنده و مناسب این جلسه هست یا نه، موضوع این نوشته نیست .آنچه به آن پرداخته می شود،نقض غرض و دم خروسی است که از همین حالا بیرون زده است.

به این گونه که: قرار است در این نشست،در باره هیات رئیسه مجلس نهم مذاکره شود.لابد فرض این است که در باره کاندیداهای مختلف بحث می‌شود و کسانی که در این جلسه رای می آورند ، همانها در جلسه علنی هم کاندیدا شوند و اعضای نشست مزبور به آنها رای دهند.

فرض کنیم در نشست مزبورعلاوه بر اعضای جبهه پایداری و جمعیت رهپویان، اعضای فراکسیون اکثریت(رهروان ولایت) هم حاضر شوند و فرض کنیم که آقای حداد عادل در جلسه حائز رای کافی برای ریاست مجلس نشود. در این صورت آیا آقای حداد عادل حرف هفته گذشته خود را پس می گیرد و بدون هیچ رقابتی صحنه را ترک می کند؟

اگر چنین کند با جمله اصلی اش که در جلسه 80نفره هفته قبل که گفته بود:حتی اگر کسی به من رای ندهد کاندیدای ریاست می شوم چه خواهد کرد؟ و اگر خواسته باشد به رغم رای ناکافی در جلسه شنبه، باز هم در جلسه علنی، نامزد ریاست شود، چرا باید او و هر کس دیگری در جلسه شنبه حضور یابند؟آیا حضور در این نشست، کاری مهمل نیست؟/ملیتتاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.