جام جم آنلاين: 2 كارگر يك سفره‌خانه سنتي كه به بهانه پس دادن كيف گمشده يك زن، او را ربوده و با انتقال به بيابان‌هاي شهرستان محلات در استان مركزي مورد آزار و اذيت قرار داده بودند، دستگير شدند.

هفته گذشته زن جواني با حضور در اداره آگاهي شهرستان محلات در استان مركزي از 2 مرد جوان به اتهام آدم‌ربايي و آزار و اذيت شكايت كرد.

شاكي به پليس گفت: چند روز پيش كيف پولم گم شد و در حالي كه آن را جستجو مي‌كردم، مردي با من تماس گرفت و با ادعاي اين كه كيفم را پيدا كرده است، خواست براي تحويل آن به يكي از بوستان‌هاي شهر بروم.وي افزود: با حضور در محل ملاقات، يك خودروي پژو مقابلم توقف كرد و مردي جوان از آن پياده شد.

شاكي اضافه كرد: با نزديك شدن راننده متوجه شدم او يكي از كارگران سفره‌خانه سنتي است كه چند روز پيش آنجا بودم. از مرد جوان خواستم كيف را تحويلم دهد كه گفت آن را درون خودرويش گذاشته است.

دام شيطاني 2 مرد براي يك زن

شاكي افزود: وقتي با مرد جوان همراه شدم، به همراه همدستش مرا ربودند و تلاش‌هاي من براي نجات از دام آنها بي‌فايده بود.وي خاطرنشان كرد: ‌بعد از طي مسافتي راننده خودرو را در بيابان‌هاي شهر متوقف كرد و آنها مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند، سپس با انتقال به جنوب شهر مرا از خودرو بيرون انداختند و متواري شدند.

با تشكيل پرونده‌اي در اين زمينه و آغاز تحقيقات، 2 كارگر سفره‌خانه سنتي به اتهام آدم‌ربايي و آزار و اذيت تحت تعقيب قرار گرفتند.ماموران با حضور در محل كار متهمان فراري و تحقيق از كارفرماي آنها متوجه شدند متهمان در محل كار خود حضور پيدا نمي‌كنند. به اين ترتيب جستجو براي دستگيري متهمان فراري ادامه داشت تا اين‌كه 2 روز پيش اين دو متجاوز هنگام تردد مقابل يكي از بوستان‌هاي شهر محلات شناسايي و دستگير شدند.

اعتراف متهمان به اجراي نقشه شيطاني

سرهنگ رفيعي،‌ معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي در اين زمينه گفت: با انتقال متهمان به پليس آگاهي محلات در بازجويي معلوم شد، آنها كيف پول شاكي را كه در سفره‌خانه سنتي جا مانده بود، برداشته و با پيدا كردن شماره تلفن با وي تماس گرفته‌اند.

وي افزود: وقتي متهمان مشاهده كردند شاكي به‌تنهايي به محل ملاقات آمده، وسوسه شده‌اند تا او را مورد آزار و اذيت قرار دهند. به اين ترتيب با ربودن زن جوان، نقشه شيطاني خود را عملي كرده‌اند.بنابراين گزارش، 2 مرد جوان به اتهام آدم‌ربايي و آزار و اذيت شاكي با قرار قانوني روانه زندان شدند. تحقيقات تكميلي از آنها ادامه دارد.


تاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.