فارس: علی‌رغم قول‌های داده شده از سوی محافظه‌کاران انگلیس مبنی بر اصلاح قانون خانواده این کشور، پدران و اجداد پدری پس از متارکه هیچ حق قانونی برای دیدار با فرزندان و نوادگان خود را نخواهند داشت.

علی‌رغم قول‌های داده شده از سوی محافظه‌کاران انگلیس مبنی بر اصلاح قانون خانواده این کشور، پدران و اجداد پدری پس از متارکه هیچ حق قانونی برای دیدار با فرزندان و نوادگان خود را نخواهند داشت.
 
بنابراین گزارش، بر اساس قوانین انگلیس، پدران انگلیسی جدا از شده از همسر پس از متارکه، حتی از داشتن رابطه‌ای که معنای آن "پدر و فرزندی" باشد، محروم خواهند بود.
 
به نوشته دیلی‌میل، تلاش برای اعطای حقوق مساوی به پدران پس از متارکه، "خیانت به خانواده" خوانده شده است. این در حالی است که آمار طلاق در انگلیس رو به افزایش بوده و همچنین تعداد فرزندانی که در چارچوبی خارج از ازدواج رسمی به دنیا می‌آیند نیز رو به فزونی است.
 
سال گذشته قریب به سه میلیون کودک و نوجوان انگلیسی زیر 16 سال تنها با یکی از والدین خود زندگی می‌کردند که این آمار معادل 24 درصد از کودکان و نوجوانان انگلیسی است.
 
برخی از تحلیلگران انگلیسی اعتقاد دارند که افزایش تعداد کودکانی که مجبور به زندگی بدون پدر هستند، می‌تواند مشکلات مختلفی از جمله ناآرامی‌های اجتماعی در پی داشته باشد. قوانین کنونی که ظاهرا علی‌رغم قول محافظه‌کاران اصلاح نیز نمی‌شوند کودکان را در شرایط سختی قرار می‌دهند که نتایج فاجعه‌باری برای آنان در بر خواهد داشت.
 
بنابراین گزارش، این قوانین که اخیرا طی گزارشی به اصطلاح کارشناسی شده از آنها حمایت شده، با هدف از بین بردن ساختار سنتی خانواده تدوین شده‌اند و می‌توانند در آینده منجر به ورود نوجوانان و جوانان انگلیسی به گروه‌های خلاف‌کار شوند.
 
انگلیس از کشورهای مدعی حقوق بشر است که در محکوم کردن سایر کشورها به نقض حقوق انسان سابقه‌ای طولانی دارد اما روشن نیست که چطور در این کشور پدران از حق پدر بودن و فرزندان از حق داشتن پدر محروم می‌شوند؟


تاريخ : | | نویسنده : zarinskin |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
اجاره ماشین های لوکس در تهران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.